Renata Mazurowskapsychoterapeuta, trener
Jako psychoterapeuta i trener rozwoju umiejętności osobistych chcę towarzyszyć ludziom w ich przemianach i wspierać ich w poczuciu wpływu na własne życie. Czasami tracimy poczucie tego wpływu – zwłaszcza w kryzysach życiowych, gdy kogoś ważnego tracimy, gdy nie układa nam się w relacjach, gdy nasze potencjalne działania paraliżowane są przez lęki, gdy nie widzimy sensu dalszych starań i w każdej innej, trudnej na ten moment, sytuacji, z której chcielibyśmy znaleźć wyjście. Z pomocą psychoterapeuty, który ze zrozumieniem i życzliwością towarzyszy klientowi, odzyskanie poczucia wpływu i lepszego samopoczucia może być łatwiejsze i szybsze.

Psychoterapia jest też dobrym narzędziem do poznawania siebie i rozwoju – rozumienia mechanizmów działania, zmieniania ich na takie, które pomogą nam poczuć się w swoim życiu bardziej „u siebie”, uznawania i doceniania siebie, budowania satysfakcjonujących długotrwałych relacji.

Jestem współautorką książki „BLISKO, NIE ZA BLISKO. Terapeutyczne rozmowy o związkach”; (obok Pawła Droździaka, premiera październik 2012, Wydawnictwo HELION – www.bliskoniezablisko.pl ), a także ALFABETU MIŁOŚCI – napisanej z prof. Bogdanem Wojciszke (GWP 2015).

Prowadzę grupy wsparcia dla kobiet PO ROZWODZIE, sesje indywidualne (terapeutyczne i/lub trenerskie), a także szkolenia wspierające umiejętności osobiste i społeczne.

Moje artykuły można przeczytać m.in. na https://renatamazurowska.wordpress.com/

Zapraszam.